Authentica group

Pracovník kompletace / montážník

Hledáme zručné pracovníky i pracovnice pro nejrůznější kompletace a montáže. Jsi manuálně zručný, dobrá nálada tě neopouští a máš chuť pracovat? Přečti si, více o této pozici!

Je skvělý za sebou vidět dobře odvedenou práci.

Jarda P. / skladník

Přední český výrobce POS médií, společnost Authentica, s.r.o., se zastoupením ve Švýcarsku a pobočkou v Německu, zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a in-store designu. Již 17 let dodáváme naše výrobky do více než 30 zemí Evropy a nadále rosteme. Účastníme se s úspěchem designových soutěží a jsme členy asociace POPAI Central Europe.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, zázemí moderní dynamické firmy s možností osobního rozvoje.

Neváhejte nás tedy kontaktovat co nejdříve.

Pracovní náplň

  • montáž a kompletace výrobků + vedení menšího týmu lídí (2-4 zaměstnanci/brigádníci)
  • podíl na průběžné kontrole výroby, kvality zpracování a balení
  • příprava výrobků (stojanů, nábytku, reklam) před montáží
  • občasná montáž a demontáž u klientů v rámci ČR, popř. SK, DE, AT
  • zodpovědnost za bezproblémový průběh instalace na prodejnách
  • rozmanitá činnost při vzorování a technickém vývoji produktů

Požadujeme

  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického oboru)
  • výhodou je zkušenost s plasty, polepy, dřevem či kovem
  • dále praxe s elektroinstalací – zapojení světelných reklam, LED osvětlení
  • výhoda znalost práce s elektro - školení a přezkoušení podle vyhlášky 50/1978 Sb.
  • časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • ochotu cestovat v rámci ČR, popř. SR
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • zaměstnání na HPP, jednosměnný provoz
  • dlouhodobé, perspektivní zaměstnání
  • firemní benefity, možnost dalšího vzdělávání a postupu, snídaně a občerstvení na pracovišti
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Termín nástupu

  • dohodou, nejlépe ihned

Každá práce je důležitá! Na konci si chci být jistý, že klient bude spokojenej.

Pepa L. / Pracovník kompletací

Co od nás za svou práci dostaneš?