Authentica group

Produkční digitální výroby

Jsi technický typ a baví tě být u zakázky od začátku až do konce? Mít pod kontrolou všechny prosesy a dohlížet, aby finální produkt byl přesně takový, jaký má být? Pak jsi náš člověk a pozice produkčního by tě mohla zaujmout.

Společně budeme pracovat na zakázkách pro celý svět. Už nám posíláš životopis?

Michaela Š. / Produktový Manager

Pracovní náplň:

  • technické konzultace zakázek s obchodníky
  • zpracování kalkulací výroby
  • příprava zakázky pro výrobou
  • zajištění materiálu pro zakázku
  • dohled nad chodem zakázky
  • vyúčtování a vyhodnocení zakázky

Požadavky na pozici:

  • orientace v problematice zpracování materiálů pomocí digitálních technologií (digitální tisk, řezání na plotrech, frézování)
  • znalost práce s grafickými programy (Ilustrator, Corel)
  • základní orientace v technických výkresech
  • zodpovědnost a pečlivost
  • příjemné a komunikativní vystupování
  • ochota učit se novým věcem

Výhodou je

  • předchozí zkušenosti v oboru s podobným zaměřením
  • schopnost komunikace v AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • nástup ihned, pracovní smlouva na HPP
  • příjemné pracovní zázemí, společné snídaně a přátelský tým
  • teambuildingy a akce pro zaměstnance
  • příjemné pracovní zázemí, společné snídaně a přátelský kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, možnost se před prací protáhnout v posilovně, možnost výuky anglického jazyka
  • Těšíme se na setkání a příjemné popovídání u nás ve firmě.

Ze začátku člověk musí vstřebat hodně informací, ale díky kolegům to jde zvládnout.

David A. / Junior projekt manager obchod CZ

Co od nás za svou práci dostaneš?