Authentica group

Specialista logistiky

Pohybuješ se v logistice a máš zájem se starat o pozemní, leteckou a lodní dopravu? Jsi schopný/á zařídit celý proces od A do a komunikace v angličtině ti nedělá problém? Pak čti dál, naše pozice by tě mohla zaujmout.

Společně budeme pracovat na zakázkách pro celý svět. Už nám posíláš životopis?

Michaela Š. / Produktový Manager

Náplň práce:

  • komplexní zajištění a organizace dopravy (pozemní, letecká, lodní) v rámci Evropy i světa
  • kompletní servis v zemi vývozu i dovozu
  • kalkulace, evidence a kontrola dodaného materiálu
  • aktivní komunikace s dopravci
  • řízení reklamací v případě nesrovnalosti v dodávkách
  • administrativa přepravních a vývozních dokumentů
  • pravidelný reporting projektovému týmu – aktuální informace o stavu dodávek a skladových zásobách
  • interní komunikace v rámci ostatních oddělení (výroba, nákup, projektové řízení, konstrukce)
  • pojištění přepravy zásilek
  • zpracování podkladů pro celní odbavení zboží

Požadavky:

  • praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení s profesionálním přístupem
  • proaktivnost a schopnost identifikovat a řešit problémy
  • dobrá schopnost komunikovat, otevřená povaha a silný týmový duch
  • spolehlivost, flexibilita,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • nástup ihned, pracovní smlouva na HPP
  • příjemné pracovní zázemí, společné snídaně a přátelský tým
  • moderní kanceláře s dobrou dostupností
  • teambuildingy a akce pro zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • občerstvení na pracovišti

Máš chuť poznávat nové lidi? Výborně, už teď se na tebe těšíme!

Jane D. / Project Manager DACH

Co od nás za svou práci dostaneš?