Authentica group

Účetní

Na ekonomickém oddělení máme volnou židli, a tak hledáme účetní! Chceš pohodový a neformální kolektiv? Zajímavou práci, kde se rozhodně nebudeš nudit?

Prostě jsem napsala mail a vyšlo to! Udělej to taky!

Eva M. / Stážistka Grafika

Jsme Authentica Group, přední český výrobce POS médií a zajišťujeme pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje. Děláme pro klienty jako jsou C&A, Waterdrop, Hugo Boss nebo Dedoles. Naše práce je vidět v každém evropském obchodním domě nebo na věhlasných obchodních ulicích jako jsou Pařížská, Oxford Street nebo Champs-Élysées. Nyní hledáme posilu do našeho ekonomického týmu se znalostí účetnictví.

Náplň práce:

  • účtování a kontrola prvotních dokladů přijatých do účetnictví (tuzemské a zahraniční faktury, pokladní doklady)
  • zpracování měsíčních formulářů DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
  • účtování skladové evidence
  • zpracování výkazů pro evidenci EKO-KOM
  • účtování bankovních výpisů
  • kontrola konečných zůstatků svěřených účtů
  • zadávání interních dokladů do účetního programu
  • příprava podkladů pro měsíční a roční uzávěrky ve spolupráci s hlavní účetní

Požadujeme:

  • praxi v oboru minimálně 3 roky
  • znalost českých účetních standardů - zákona o účetnictví, DPH a dani z příjmů právnických osob
  • zkušenosti se samostatným zpracováním DPH a KH, souhrnného hlášení
  • uživatelská znalost programů MS Office
  • znalost programu Helios výhodou
  • pečlivost, zodpovědný přístup, samostatnost

Nabízíme:

  • nástup ihned, pracovní smlouva na HPP
  • podporu hlavní účetní a daňových poradců
  • příjemné pracovní zázemí, společné snídaně a přátelský tým
  • moderní kanceláře s dobrou dostupností
  • teambuildingy a akce pro zaměstnance
  • výuku anglického jazyka
  • kruhové tréninky s trenérem
  • příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • občerstvení na pracovišti

Pokud splňuješ naše požadavky, moc rádi se s tebou potkáme u nás v Modřicích naproti OC Futuru na kafe a zjistíme, jestli si budeme vzájemně vyhovovat.

Máš chuť poznávat nové lidi? Výborně, už teď se na tebe těšíme!

Jane D. / Project Manager DACH

Co od nás za svou práci dostaneš?