Authentica group
Menu

Spojte se s námi!

Spojte se s námi!

Hledáte spolehlivého partnera pro vaši značku? Neváhejte nás kontaktovat! Navrhujeme funkční a komplexní řešení, která jsou jednoduše nepřehlédnutelná.

Zajišťujeme globální služby z oblasti retail marketingu v rámci celé Evropy. Vyvíjíme kreativní koncepty a pomáháme světovým brandům s realizací jejich marketingových aktivit. Nabídka našich služeb je široká, proto pokud hledáte spolehlivého dodavatele, navrhneme pro vás zaručeně to nejlepší řešení! Využijte naší nabídky outsourcingu logistiky, návrhů a výrobě obalových řešení na míru vašim produktů nebo podpořte zdravotně postižené pomocí práce na vašich projektech!

Kontakty

S našimi klienty jsme rádi v kontaktu! Proto pokud máte jakékoliv otázky, jsme vám plně k dispozici v čase od 8:00 - 16:00 na telefonním čísle + 420 548 217 991. Vaše dotazy i poptávky zodpovíme i na našem mailu info@a-group.cz.

Jak se k nám dostat?

Naše kanceláře společně s výrobními a skladovacími prostory naleznete v Brně na ulici Vídeňská 102/113. Najdete nás v areálu bývalé Centy na výjezdu z dálnice č. 194 a pohodlně u nás zaparkují osobní vozidla, dodávky i celé kamiony. Ty mohou k nakládce i vykládce přepravovaného zboží použít jedno ze 2 expedičních míst.