Authentica group
Menu

Porozhlížíte se po nové práci? Podívejte se, koho právě hledáme!

Jsme Authentica group, moderní seskupení společností se zaměřením na kompletní výrobu marketingových materiálů POP a POS systémů. Navrhujeme a realizujeme obchodní kiosky a in-store design po celé Evropě. Vyvíjíme obalové materiály a provozujeme moderní fulfillment centrum v blízkosti Brna.

Pro naše společnosti hledáme nejrůznější specialisty, pracovníky skladu a další pozice. Pokud máte chuť se podílet na zajímavých projektech, spolupracovat ve skvělém kolektivu a kariérně postupovat, ozvěte se nám!

Aktualně hledáme kolegy na tyto pozice

Stolař/truhlář

Hledáme šikovného truhláře, který se bude podílet na realizaci zakázek po celé Evropě! K dispozici máme plně vybavenou dílnu a přátelský kolektiv se kterým není nikdy nuda. Přidej se k nám a přilož ruku k dílu na zakázkách, které budou vidět od Bratislavy po Kolín nad Rýnem.

více informacíRight

Odborná stáž pro studenty

Víme, jak těžké jsou začátky, proto studentům nabízíme možnost absolvování odborné stáže u nás. Načerpejte další know-how odbornou praxí, získejte nový vhled do své profese a navažte nová přátelství ve skvělém kolektivu.

více informacíRight

Specialista/tka obchodního oddělení s NJ

Hledáme přátelskou a spolehlivou posilu pro naše německé oddělení. Někoho, kdo umí své projekty vézt, skvěle se domluví německy a tabulky mu rozhodně vrásky nedělají! Najdeme tě?

více informacíRight

Pracovník kompletace / montážník

Hledáme zručné pracovníky i pracovnice pro nejrůznější kompletace a montáže. Jsi manuálně zručný, dobrá nálada tě neopouští a máš chuť pracovat? Přečti si, více o této pozici!

více informacíRight