Authentica group
Menu

Porozhlížíte se po nové práci? Podívejte se, koho právě hledáme!

Jsme Authentica group, moderní seskupení společností se zaměřením na kompletní výrobu marketingových materiálů POP a POS systémů. Navrhujeme a realizujeme obchodní kiosky a in-store design po celé Evropě. Vyvíjíme obalové materiály a provozujeme moderní fulfillment centrum v blízkosti Brna.

Pro naše společnosti hledáme nejrůznější specialisty, pracovníky skladu a další pozice. Pokud máte chuť se podílet na zajímavých projektech, spolupracovat ve skvělém kolektivu a kariérně postupovat, ozvěte se nám!

Aktualně hledáme kolegy na tyto pozice

Stolař/truhlář

Hledáme šikovného truhláře, který se bude podílet na realizaci zakázek po celé Evropě! K dispozici máme plně vybavenou dílnu a přátelský kolektiv se kterým není nikdy nuda. Přidej se k nám a přilož ruku k dílu na zakázkách, které budou vidět od Bratislavy po Kolín nad Rýnem.

více informacíRight

Tiskař/Operátor velkoplošného digitálního tisku

Chceš se s námi podílet na realizaci zajímavých projektů (displejů, dekorací)? Staň se členem mladého, produktivního týmu, který pracuje pro významné domácí a zahraniční klienty? Firma GRD servis, člen skupiny Authentica Group, zavedený výrobce kartonových POS produktů, hledá do svého výrobního týmu novou posilu!


více informacíRight

Odborná stáž pro studenty

Víme, jak těžké jsou začátky, proto studentům nabízíme možnost absolvování odborné stáže u nás. Načerpejte další know-how odbornou praxí, získejte nový vhled do své profese a navažte nová přátelství ve skvělém kolektivu.

více informacíRight

Specialista/tka obchodního oddělení s NJ

Hledáme přátelskou a spolehlivou posilu pro naše německé oddělení. Někoho, kdo umí své projekty vést, skvěle se domluví německy a tabulky mu rozhodně vrásky nedělají! Najdeme tě?

více informacíRight

Pracovník kompletace/montážník

Hledáme zručné pracovníky i pracovnice pro nejrůznější kompletace a montáže. Jsi manuálně zručný, dobrá nálada tě neopouští a máš chuť pracovat? Přečti si, více o této pozici!

více informacíRight