Authentica group
Menu

Porozhlížíte se po nové práci? Podívejte se, koho právě hledáme!

Jsme Authentica Group, moderní seskupení společností se zaměřením na kompletní výrobu marketingových materiálů POP a POS systémů. Navrhujeme a realizujeme obchodní kiosky a in-store design po celé Evropě. Vyvíjíme obalové materiály a provozujeme moderní fulfillment centrum v blízkosti Brna.

Pro naše společnosti hledáme nejrůznější specialisty, pracovníky skladu a další pozice. Pokud máte chuť se podílet na zajímavých projektech, spolupracovat ve skvělém kolektivu a kariérně postupovat, ozvěte se nám!

Aktualně hledáme kolegy na tyto pozice

Sítotiskař

Pro nově vznikající středisko na potisk skleněných lahví hledáme operátory obsluhy automatického sítotiskového stroje. Budeš pracovat s nejmodernějším technologickým vybavením, které je špičkou v daném oboru.

více informacíRight

Project Manager - Store Planning & Construction

Hledáme zodpovědného cestovatele tělem i duší se smyslem pro detail! Pojď s námi pracovat pro jeden z nejrychleji rostoucích start-upů v Evropě!

více informacíRight

Tiskař/Operátor velkoplošného digitálního tisku

Chceš se s námi podílet na realizaci zajímavých projektů (displejů, dekorací)? Staň se členem mladého, produktivního týmu, který pracuje pro významné domácí a zahraniční klienty? Firma GRD servis, člen skupiny Authentica Group, zavedený výrobce kartonových POS produktů, hledá do svého výrobního týmu novou posilu!


více informacíRight

Odborná stáž pro studenty

Víme, jak těžké jsou začátky, proto studentům nabízíme možnost absolvování odborné stáže u nás. Načerpejte další know-how odbornou praxí, získejte nový vhled do své profese a navažte nová přátelství ve skvělém kolektivu.

více informacíRight